Contabil/ă - șef/ă rețea farmaceutică

Rețeaua de farmacii "Felicia" anunță concurs privind suplinirea funcției vacante de:

Despre noi:
Grupul de companii Felicia este unul din liderii de pe piață farmaceutică din țară. Grupul este în continuă dezvoltare și crează premise de dezvoltare a angajaților săi. Considerăm că cel mai prețios activ al companiei sunt oamenii.

Ce oferim?

  • Acces la cursuri de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru modern, dinamic și provocator;
  • Pachete de beneficii (transport, alimentație, cadouri, premii);
  • Grafic de lucru: luni-vineri, de la 9:00 până la 18:00, în sectorul Ciocana.

Responsabilități:

  • Conducerea echipei contabile;
  • Elaborarea și analiza rapoartelor financiare;
  • Audit și inspecții;
  • Implementarea și menținerea procedurilor contabile;
  • Controlul intern;
  • Colaborare interdepartamentală;
  • Mentoranță și dezvoltare profesională;
  • Menținerea conformității cu reglementările contabile.

Calificări și competențe:

  • Studii superioare în domeniul evidenței contabile;
  • Experiență de minim 5 ani în domeniul contabil sau în funcție similară de minim 2 ani;
  • Cunoștințe avansate ale legislației în domeniul contabil și fiscal;
  • Calități de manager și supervizor;
  • Cunoașterea sistemelor contabile și a tehnologiei:
  • Competențe: integritate, responsabilitate, calități de lider, gândire strategică, orientare către rezultate, capacitatea de a rezolva probleme, planificare, comunicare, spirit de inițiativă, învățare și dezvoltare continua.

Calificări și competențe suplimentare ce vor constitui un avantaj:

  • Orientare spre acțiune și rezultat;
  • Atitudine pozitivă, constructivă.

Aplică la adresa: hr@felicia.md iar noi vom avea grijă să revenim cât mai curând cu un apel!

E-mail: hr@felicia.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть