Chelner BERD′S HOTEL Restaurant Arome Locale

Angajăm:

CHELNER BERD′S HOTEL *****– membru  ACCOR GROUP
MICHELIN Guide din 01.03.2023

Misiunea BERD’S DESIGN HOTEL este: de a oferi fiecărui oaspete o experiență unică și memorabilă, care se reflectă în deviza hotelului: CREĂM AMINTIRI/CREATING MEMORIES

Fiecare angajat are un rol esențial pentru succesul BERD′S

CERINȚE:
  • abilități de comunicare verbală;
  • atenție la nevoile clienților;
  • bun management al timpului;
  • atitudine prietenoasă și ospitalieră;
  • profesionalism și ținută impozanta;
  •  rezistență la stres;
  • cunoști limba română, rusă, engleză.
RESPONSABILITĂȚI:
  • preluarea comenzilor intr-o maniera  profesionista;
  • acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
  • cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente;
  • cunoasterea cartii de vinuri si comercializarea acestora;
  • să păstreze ordinea și curățenia în zona de lucru.
OFERIM:
  • Curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
  • Salariu competitiv fix+ % din vânzîri
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională.
Ți a plăcut oferta? Transmiteți CV- ul hr@berdshotel.com.

+ 373 610 855 44
E-mail: hr@berdshotel.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть