Brand Manager (furnitură mobilier)

Linia H2O

27 сентября 2024

Compania "Linia H2O" anunță concurs pentru următoarul post vacant:

Cine suntem:
„BAYRO”
Lansat în anul 2018, BAYRO este primul producător de mobilă și accesorii pentru camera de baie din Republica Moldova. În toți acești șase ani, accentul pe calitate a rămas neschimbat, aducând totodată stil, tendință spre desăvârșire, practicitate și expresivitate.

Ne puteți găsi pe web www.liniah2o.md sau pe facebook www.facebook.bayro

Vom fi bucuroși să primim în echipa noastră un Brand Manager (furnitură mobilier).

Responsabilități și sarcini de bază:

  • Gestionarea relațiilor cu furnizorii internaționali;
  • Efectuarea comenzilor, în dependență de rotația stocurilor;
  • Evidența și perfectarea documentelor aferente achizițiilor;
  • Monitorizarea procesului de import;
  • Monitorizarea stocurilor și a competitivității prețurilor, pentru gama de produse din gestiune;
  • Primirea, verificarea comenzilor și transmiterea la producere;
  • Prelucrarea reclamațiilor;
  • Analiza vînzărilor, analiza pieții și întocmirea rapoartelor interne.

Cerințe:

  • Experiența în domeniul achizițiilor;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză (nivel avansat);
  • Competențe de operare a PC (în special Excel și 1C);
  • Diligență, punctualitate, responsabilitate;
  • Spirit analitic, competențe de negociere, organizare, planificare și control.

Oferim:

  • Salariu competitiv (stabilit în baza interviului)
  • Instruire la locul de muncă
  • Prime de performanță
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră
  • Grafic de lucru: 5/2, Luni - Vineri 9:00 - 18:00

Apreciem specialiștii de top!

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md
Tel.: 079770041

Vă așteptăm la Linia H2O!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть