Revizor

Cerinte:

  • Studii superioare/medii de specialitate (economie si comert).
  • Experienta de minimum 1 an pe o pozitie similara.
  • Permis de conducere cat. B, experință în vînzări minim de 1 an.
  • Foarte bune cunostinte de operare Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), softul 1C.
  • Abilităţi de sinteză şi prezentare a informaţiei.
  • Responsabilitate, onestitate, obligativitate, dinamism şi imparţialitate.
  • Lipsa antecedentelor penale Implicare si orientare catre rezultat.
  • Foarte bune abilitati de gestionare a resurselor, a timpului, a planificarii actiunilor, a organizarii si a raportarii.

Responsabilitati:

  • Efectuează inventarierea marfurilor, materialelor şi altor bunuri, aflate în gestiunea subdiviziunilor întreprinderii.
  • Efectuează controale complexe privind respectarea regulilor de comercializare, pastrare a marfurilor, si de pastrare si folosire a altor bunuri în subdiviziunile întreprinderii.
  • Prezentarea rezultatelor controalelor efectuate sub forma de rapoarte si analize.

Oferim:

  • posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere.
  • pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri.
  • pachet corporativ de telefonie mobilă.
  • program de lucru full time.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
E-mail: hr@bizmarket.md
Tel.: 079701065

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați.

E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 079701065

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть