Asistent reprezentant vânzări

Compania: Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.

Descrierea jobului
  • Efectuarea si evidenta contractelor
  • Efectuarea ordinelor si invoice-urilor
  • Introducerea datelor in programul SAP
  • Efectuarea cerintelor aditionale a Sefului sectie Vinzari.
Candidatul Ideal
  • Studii superioare in domeniul economic
  • Capacitate de analiza si previziune
  • Cunostinte avansate de aplicare MS Office (Word, Excel), SAP (preferabil)
  • Competente de planificare, organizare
  • Cunosterea la nivel avansat a limbilor: engleza, româna, rusa.
Beneficii
  • Stabilitate într-o companie internațională
  • Pachet salarial atractiv corespunzător cu poziția
  • Tichete de masă, cantina, coffee, ceai, apa
  • Transport de serviciu (de la Botanica și Rișcani)
  • Mediu de lucru plăcut, bazat de încredere și autonomie
  • Oportunități de dezvoltare.
La Vetropack Chișinău faci parte dintr-un grup global. O rețea care îți permite să îți conturezi cariera profesională într-un mediu intercultural, te încurajează să contribui la succesul echipei.

Împreună suntem o echipă, pregățiți să mergem mai departe! Ești o persoană organizată și poți să gestionezi simultan diferite sarcini? Perfect! Alătură-te echipei noastre!

Te așteptăm cu drag în echipa Vetropack!
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la adresa hr.md@vetropack.com
Sau să ne contacteze la numărul de telefon 079044301

*Prin aplicare, vă exprimați acordul privind procesarea datelor D-voastră cu caracter personal și păstrarea acestora pe un termen de 12 luni din data aplicării.

Learn more about Vetropack Group here www.vetropack.com

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть