Asistent HR Manager

Căutăm un Asistent HR Manager dedicat și entuziast pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Persoana ideală va sprijini activitățile zilnice de resurse umane și va contribui la dezvoltarea și implementarea politicilor de HR în cadrul organizației noastre.

Responsabilități:

  • Asistență în procesul de recrutare și selecție a personalului
  • Gestionarea și actualizarea bazei de date a angajaților
  • Administrarea dosarelor de personal și a documentației aferente
  • Sprijinirea procesului de onboarding pentru noii angajați
  • Coordonarea activităților de training și dezvoltare profesională
  • Asistență în procesul de evaluare a performanțelor angajaților
  • Menținerea comunicării eficiente între angajați și departamentul HR
  • Gestionarea conflictelor și oferirea suportului necesar pentru rezolvarea acestora
  • Contribuirea la implementarea și îmbunătățirea politicilor și procedurilor de resurse umane

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul resurselor umane, psihologie sau domenii conexe
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală
  • Capacitate de organizare și gestionare a timpului
  • Atenție la detalii și abilitatea de a lucra în mod independent
  • Cunoștințe avansate de operare PC (MS Office)

Oferim:

  • Salariu competitiv
  • Pachet social complet
  • Posibilitatea de avansare din punct de vedere profesional și financiar
  • Suntem rezindenți IT Park
  • Oficiu amplasat in sectorul Telecentru, disponibil din punct de vedere al transportului
  • Cafea, ceai, biscuiti asigurați de companie
  • Abonament la sala de sport
  • Cursuri de limbă engleză
  • Activitati de Team-building

Dacă ești pasionat de resurse umane și îți dorești să contribui la succesul unei companii în continuă creștere, te invităm să aplici trimițând CV-ul tău cu o poză actuală pe hr@midnight.works.

Te așteptăm, viitor coleg!

Află mai multe despre noi pe:
Site-ul nostru: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть