Analist vânzări

VITAFOR

28 сентября 2024

Compania Vitafor angajează:

Responsabilități:

  • Analiza și interpretarea datelor de vânzări.
  • Monitorizarea și efectuarea rapoartelor periodice de vânzări, indicatorilor de performanță.
  • Organizarea agendei și asigurarea unei comunicări eficiente cu echipa de vânzări.
  • Colaborarea cu alte departamente pentru îmbunătățirea proceselor comerciale.

Cerințe:

  • Experiență în analiza datelor.
  • Cunoștințe solide de MS Office.
  • Persoană onestă, motivată, perseverentă, orientată spre performanță și rezultat.
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate.

Beneficii:

  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
  • Program de munca: Luni-Vineri, de la 8:00 pin la 17:00;
  • Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca;
  • Nivelul de salarizare se discută cu candidatul la interviu.

E-mail: hr@vitafor.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть