Agent Vânzări în Magazin

Arvaliscom angajează:

Compania ARVALISCOM, in legatura cu extinderea, deschide o recrutare pentru postul de Manager vînzări în Magazin.

Noi oferim:

  • Salariu garantat și achitat la timp;
  • salariu corespunzător rezultatelor obținute (salariu +%);
  • Regim de muncă de la 8:00-18:00;
  • Echipă unită de profesioniști;
  • Dezvoltare profesională și oportunități de carieră.

Responsabilități:

  • Vânzarea produselor și serviciilor companiei
  • Controlul și instalarea etichetelor de preț
  • Identificarea și atragerea potenţialilor clienţi
  • Aranjare vitrinei de prezentare a mărfurilor
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări

Cerințe față de candidat:

  • Învățământ superior sau secundar special;
  • Comunicativ, responsabil, succesiv și punctual;
  • Abilitatea excelentă de convingere și capacitatea de a negocia cu clienții;
  • De preferat experiență de success în vânzări;
  • cunoștințe de limbă de stat și rusă.

Expediați CV-ul la adresa electronică: info@arvaliscom.md  specificînd în subiectul mesajului „Manager vînzări”.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть