Agent comercial pentru zona (Ungheni, Calarasi, Straseni)

Anuntam urmatorul post vacant:

Descrierea jobului:

  • Realizarea planului de vanzari
  • Cresterea cotei de piata a produselor
  • Prezentarea si promovarea directa a produsele prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti
  • Dezvoltarea permanenta a portofoliului de client
  • Sectorul de lucru este format din orasele din nordul tarii

Cerințe:

  • Abilitati de comunicare, negociere, organizare, planificare si convingere;
  • Simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;
  • Experiență în domeniul vanzarilor;
  • Abilități de organizare, sistematizare și prioritizare a activităților;
  • Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă, orientata spre rezultate si client.

Oferim:

  • Posibilități de dezvoltare profesională;
  • Stabilitate;
  • Pachetul salarial va fi stabilit la interviu;
  • Automibil de serviciu+combustibil.

Program de lucru: luni-vineri, 09.00-18.00.

Plasați CV-ul dvs. pe adresa electronică: Jalba.Roman@sidalgrup.md.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть