Administrator (manager) magazin

Alătură-te unei echipe tinere și dinamice, și vei avea posibilitatea de a învăța lucruri noi, de a crește odată cu echipa!
Îți oferim un pachet salarial în accord cu performanțele obținute în activitatea ta,
DECOHOME
 Importul si comercializarea cu materiale de constructie de finisare

Cerinte fata de candidati:

  • Cunoasterea limbilor rusă și română;
  • Experienta într-o pozitie similara;
  • Experiență în conducerea personalului și organizarea activității,
  • Cunoasterea si gestionarea tuturor proceselor intr- un magazin;
  • Experienta în vînzari;

Responsabilitati:

  • Gestionează lucrul magazinului în conformitate cu standardele Companiei, pentru a asigura un nivel maxim de calitate a deservirii;
  • Gestionează cu eficienţă personalul de deservire;
  • Adoptează masurilor pentru cresterea vinzarilor;
  • Raportează regulat privind rezultatele.

Grafic de lucru:

  • Lu-Vn 9.00-18.00
  • Sâmbăta 9.00-17.00
  • Duminica 9.00-15.00
  • Ve-ti avea 2 zile libere in saptamina la alegere
  • Pachet social intreg
Transmiteti CV-ul + foto prin e-mail indicind postul de de munca vizat in subiectul mesajului e-mail: angajare_decohome@mail.ru.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть