Administrator de retea

Retea de magazine de bijuterii Aurum este in căutare a unei colege pentru pozitia de:

În rolul de Administrator retea  vei gestiona activitatea magazinelor in mun.Balti, Edinet si Ungheni.

Responsabilități:

  • Organizarea și controlul activității magazinelor
  • Asigurarea unui nivel înalt de deservire a clientilor
  • Gestionarea personalului, instruirea și motivarea angajaților
  • Întocmirea planului de vanzari si rapoartelor
  • Controlul respectării standardelor companiei
  • Managementul și evaluarea activității membrilor echipei pe baza indicatorilor de performanță.

Criterii de eligibilitate:

  • Experiență de lucru in functie similara de min 1 an;
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea la nivel avansat a limbilor română, rusă;
  • Abilități excelente de comunicare și organizare
  • Spirit de echipă;
  • Inițiativă;
  • Gândire analitică;
  • Managementul conflictelor;
  • Spirit organizatoric.

Ce oferim:

  • Salariu atractiv cu posibilitate de avansare în carieră
  • training-uri în domeniul de activitate;
  • mediu de lucru dinamic și interactive
  • condiții confortabile de muncă

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@aurum.md  și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

hr@aurum.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть