Wordpress developer

CreativSoft SRL №9980094, 19 апреля 2021
Город: Кишинев
Образование: Medii nefinisate
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
✅ Responsabilități de bază:
- Dezvoltarea de aplicatii web-based interesante;
- Dezvoltare de module si functionalitati noi pentru proiectele actuale;
- Implicare continuă la nivel de analiză și studiu în scopul dezvoltării proiectelor viitoare;

✅ Ne-ar bucura să știm că:
- Cunoștințe bune in WordPress
- Cunoștințe PHP, MySQL;
- Cunoștințe HTML, XHTML, XML, AJAX;
- Cunoștințe Javascript, jQuery și CSS;

✅ În schimb oferim:
- Integrare într-un colectiv tanăr, profesionist;
- Mediu de lucru agreabil, condiții excelente, ceai/cafea și fructe gratis. Feel free!
- Salariu motivant, perspectivă de creștere în carieră, in funcție de implicare și rezultate;
- Program de lucru: full-time job.

Vrem oameni pasionați de ceea ce fac și vom fi bucuroși să faci parte din echipa noastră!

Ești interesat/ă? Aplică acum și noi în scurt timp revenim cu detalii!

Pentru a aplica trimiteti CV-ul dvs. pe email-ul: hr@creativsoft.md
Indicati in titlu denumirea postului pentru care aplicati.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть