Wordpress developer

SinergoData №10632437, 8 сентября 2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Удаленная работа / Freelance
Suntem in cautarea unui WordPress Developer care sa se alature echipei Sinergo.
În calitate de WordPress Developer, veți fi membru-cheie al echipei noastre cu mult potențial de creștere. Vă veți alătura unei echipe dedicate să lucreze la un cod de înaltă calitate și veți colabora îndeaproape cu echipa de productie si design pentru a dezvolta noi produse pentru clienții noștri.

Cerinte:
Trebuie să aveți cunoștințe și experienta de minim 2 ani in:
WordPress;
CSS / HTML;
JavaScript ;
Experienta cu CMS-uri ca Prestashop, OpenCart constituie avantaj;
Engleza: Nivel mediu;

Abilitățile dorite:
Abilitatea a lucra într-un mediu de dezvoltare web cu ritm rapid;
Abilitatea de a furniza estimări de dezvoltare corecte;
Abilități bune de comunicare;
Excelent jucător de echipă;
Munca in echipa la distanță;

Responsabilitati:
Veți lucra în cadrul unei echipe de 6 persoane, inclusiv echipe de management de proiect, dezvoltare și QA, care lucrează la diferitele noastre proiecte ;
Dezvoltare de noi functionalitati pe websiteuri existente;
Dezvoltare de module noi;
Integrari prin API;
Dezvoltare de websiteuri noi (CSS/HTML, Buildere,JS)
Mentenanta websiteuri;
Redesign website;
Lucru cu sisteme de control versiune;

Avantaje:
Job Remote;
Program flexibil, poti avea oricand ore libere sau zile libere ; 9:00 – 10:00 si plecare 17:30 – 18:30
Salariul motivant functie de performanta, viteza de lucru, si experienta;
Renegociere la 3 luni functie de evolutie si rezultate;
Bonusuri lunare;
Workstation;
Cursuri dezvoltare.

Despre companie:
Sinergo Data este Companie de Web Development si Marketing din Iasi, Romania. Suntem o echipă de tineri talentați cu experiență în crearea de platforme online și în dezvoltarea de aplicații web și de înaltă securitate atât pentru clienți în creștere, cât și pentru clienți corporativi. Dezvoltăm aplicații web, site-uri scalabile și Solutii Ecommerce care se concentrează pe experiența utilizatorilor.

Dacă sunteți interesat să vă înscrieți în echipa noastră, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul Dumneavoastra pe online@sinergodata.com , sau ne puteti contacta telefonic la numarul afisat !
Телефон:
+40 758 887 171, +40 758 887 171
Контактное лицо:
Iulian Stratulat
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть