Wordpress developer/design - 2 locuri vacante! $700-$1300/luna

GB №4870711, 15 марта 2017
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Căutăm programatori web cu experiență, cu focus către platforma Wordpress și soluții moderne de E-commerce (Woocommerce, Shopify, Magento, Opencart, Prestashop)

Cerințe:
Experiență minim 1 an într-o agenție sau ca freelancer cu clienți direcți;
Cunoștințe solide PHP, HTML, CSS, jQuery, MySQL;
Cunoștințe solide de WordPress, theme design, plugin development.
Limba Engleza - cunostinte medii

Responsabilități:
Cunoștințe de Responsive Design, Photoshop pentru PSD2HTML;
Experiență în platformele e-commerce: Shopify, Opencart, Magento, Prestashop;
Experiență integrare soluții de plată în platforme de e-commerce;
Experiență integrare soluții de shipping în platforme de e-commerce;
Experiență integrare soluții de facturare și stocuri (ERP) în platforme de e-commerce;
Realizarea sau adaptarea de teme și plugin-uri WordPress
Implementare design în HTML & CSS

Salariul de la $700-$1300 - independeta de experineta. Lucrul de acasa. Trimiteti CV pe adressa paul@giraffebuilder.com persoanele selectate vor fi invitate la conferinta.
Телефон:
+1 323-345-3096
Контактное лицо:
Paul
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть