Vînzător-consultant (produse electrotehnice)

VOLTA SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului: oferă consultanţă clienţilor despre produsele companiei, realizează prezentarea serviciilor firmei.

Cerinte:

- Studii medii de specialitate, superioare finisate (tehnice, domeniu electric);
- Experientă la un post similar sau în domeniul vînzări constitue un avantaj;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Orientat spre rezultate înalte;
- Motivat de ambiţie, pasiune, entuziasm, performanţă, creativitate şi dorinţă continuă de dezvoltare profesională și personală;
Ofertă:
- Pachet salarial stabil, bonusuri în funcţie de performanţa;
- Bonuri de masă;
- Pachet social;
- Mediu de lucru modern, colectiv tînăr, prietenos;
Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-urile la adresa electronică : hr@volta.md sau să ne contacteze la : Tel: 079996399, (22) 26-77-56.
Site: www.volta.md
De mentionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi.
Телефон:
+373 692 68 211
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть