Vanzator-consultant de lenjerie in Centrul Comercial Malldova

SUWEN
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerinte:
1. Persoana sociabila,energica.responsabila cu abilitati de comunicare,argumentare si convingere.
2.Vorbirea fluenta a limbii romane si rusa.
3.Experienta in domeniul vinzarilor de cel putin 2 ani.

Responsabilitati:
1.Comunicarea cu clientii in scopul de a identifica necesitatile lor.
2.Consultarea clientilor privind asortimentul si preturile produselor.
3.Indeplinirea sarcinilor eficient si in timp.

Oferim:
1.Angajare oficiala in corespundere cu Codul Muncii al RM.
2.Salariu decent si conditii bune de munca.

Expediati CV pe adresa :suwen@ttc-world.com
Pentru intrebari contactati numarul:
069596479 Doamna Vera
Телефон:
069596479, 060828280
Контактное лицо:
Domna Vera
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть