Tehnolog-vinificator

Companie vinicola din micii producatori
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Tehnolog – vinificator companie vinicola (din micii producatori)
Responsabilitatile postului:
• Evidenta si monitorizarea procesului de prelucrare si pastrare a vinului;
• Monitorizarea fluxului tehnologic in procesul de producere a vinului si a imbutelierii lui;
• Urmarirea si indeplinirea standardelor de calitate;
• Realizarea si evidenta procesului tehnologic in producerea vinicola;
• Colaborarea obiectiva si rezultativa cu subdiviziunile companiei.
Cerinte catre candidate:
• Studii superioare de specialitate;
• Formari peste hotarele tarii sint obligatorii;
• Preferabil experienta de munca (in special in afara tarii);
• Cunoasterea limbii engleze este obligatorie;
• Abilitati de lucru in echipa;
• Responsabilitate, creativitate, obiective inalte in dezvoltarea profesionala.
Conditiile de munca:
• Automobil de serviciu;
• Activitate atit in raza capitalei cit si deplasari frecvente in teritoriu (distanta de 130 km);
• Angajare oficiala cu respectarea absoluta a legislatiei muncii in vigoare;
• Instruire, coaching și mentoring in dezvoltarea profesionala;
• Salariu motivant.
Candidatii interesati, sint rugati sa expedieze CV-ul la adresa electronica: resurse.um@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть