Tehnician recepționer service auto

Pacific Motors
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Recepționer service auto
Service auto autorizat „Hyundai Moldova” este în căutarea unei persoane pentru postul de recepționer service auto.

Cerințe:
- cunoștințe în domeniul construcției automobilelor;
- cunoașterea limbilor română și rusă;
- deținerea permisului de conducere categoria „B”;
- experiența anterioară în domeniu constituie un avantaj;
- studiile în domeniul transportului auto sunt binevenite;
- cunoașterea și experiența practică de utilizare a programului 1C (preferabil).

Responsabilități:
- oferirea de consultații clienților cu privire la problemele de ordin tehnic;
- recepționarea automobilelor în vederea efectuării lucrărilor de reparație și întreținere tehnică;
- stabilirea termenului necesar pentru efectuarea lucrărilor solicitate;
- vânzarea pieselor de schimb și a serviciilor de întreținere a automobilelor;
- predarea automobilelor după efectuarea tuturor lucrărilor necesare;
- controlul calității lucrărilor efectuate.

Candidatul ideal pentru această poziție trebuie să posede următoarele calități:
- gîndire analitică;
- dorință de a învăța;
- atenție, sociabilitate, spirit de echipă, echilibru emoțional.

Oferim:
- salariu motivant;
- oportunități de carieră și dezvoltare profesională;
- posibilitatea de a munci într-un birou modern întru-un mediu amiabil.

Program de lucru: 5 zile per săptămână, 8 ore pe zi, cu pauza de masă 1 oră.
Телефон:
060167232
Контактное лицо:
Elena
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть