Team lead / php web developer

MULTINODE №6871457, 10 августа 2018
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerinte:
Cunostinte solide PHP OOP si organizare baze de date.
Cunostinte solide mod de lucru MVC;
Cunoasterea unui framework PHP (Laravel, CodeIgniter, Cake PHP, Symphony);
Usurinta de lucru intr-un mediu LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP);
Implementare API (SOAP, REST);
Cunoștințe tehnici de securitate avansate și big data.
Reprezinta un avantaj experienta in e-commerce.
Cunostinte solide de dezvoltare front-end (Html, Css, jQuery, Ajax, sau Javascript nativ);
Constituie un avantaj Angular Js, Node Js;

Descrierea jobului:

Dezvoltarea unei aplicatii web si mobile;
Dezvoltare Front-end si Back-end;
Colaborare cu echipe outsource privind dezvoltarea de aplicatii / design complementare;
Buna cooperare cu ceilalti colegi si usurinta lucrului in echipa.
Телефон:
+373 602 22 799
Контактное лицо:
Mihai
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть