SQL Developer

Strategic Soft №10307034, 23 июня 2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Candidatul ideal
- minim un an de experiență în dezvoltarea Oracle PL/SQL;
- bună cunoaștere a bazei de date Oracle;
- foarte bune abilități analitice și de rezolvare a problemelor;

Descrierea jobului
Vei lucra cu o echipă pasionată de implementare ERP, specializată în diverse domenii (financiar, educațional, producție, servicii ș.a.).
Vei fi responsabil pentru furnizarea de soluții tehnice clienților noștri, precum și pentru personalizarea produsului nostrum pentru a se potrivi cel mai bine nevoilor clientului.
În viitor, vei inspira, îndruma și instrui dezvoltatorii SQL junior, asistîndu-i în dezvoltarea profesională.

Responsabilitățile de bază
• Redarea funcționalităților ERP SERP (pe baza analizei funcționale/de afaceri realizate de echipa nostră de consultanți) în Oracle SQL Developer; traduce logica afacerii în cod SQL.
• Colaborarea împreună cu dezvoltatorii și business analiști pentru satisfacția clienților și performanța produselor ERP livrate.
• Crearea, modificarea și optimizarea procedurilor stocate.
• Documentarea codului SQL.
• Asigurarea predării proiectului către echipa de asistență post-implementare.

Motive pentru aderarea la echipa noastră
- Facem lucruri cu energie, pasiune și curiozitate și suntem susținuți de cultura noastră de inovație;
- Oferim o gamă diversificată de activități, precum și o echipă dinamică cu obiective ambițioase, dar realiste;

Alăturîndu-va echipei nostre, iată ce vă oferim:
- Compensare competitive bazată pe performanță, experiență și abilități;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;
- Expunerea la proiecte provocatoare în diverse domenii, atît locale, cît și internaționale;
- Carieră structurată și clară în cadrul echipei;
- Posibilitatea o zi din săptămînă de a lucra de acasă.
Телефон:
+373 604 54 131
Контактное лицо:
Tatiana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть