Sef tura terminal marfuri generale

ICS Danube Logistics SRL №874997, 4 апреля 2013
Город: Кагул
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

ICS ”Danube Logistics” SRL - proprietarul și operatorul Portului Internaţional Liber Giurgiulești anunță poziția vacantă de:
ȘEF TURĂ TERMINAL MĂRFURI GENERALE
Descrierea postului/Responsabilități:
• Coordonare activitate echipă de operare marfă;
• Gestiunea intrărilor și ieșirilor de marfă și ambalaje;
• Gestiunea stocurilor de marfă și ambalaje.
Cerințe:
• Studii superioare;
• Cunoștințe de utilizare PC (Excel, Outlook);
• Experiență sau aptitudini de coordonare a echipei;
• Abilități de organizare a gestiunii comenzilor de marfă;
• Atenție distributivă, responsabilitate, promptitudine.
Beneficii:
• Tichete de masă;
• Transport asigurat;
• Pachet social inclus;
• Oportunitatea unui lucru stabil, într-o companie de renume.
Locație: PILG, s. Giurgiulești, r-nul Cahul
Persoanele interesate pot trimite CV-le la adresa: resurse.umane@danlog.md Pentru detalii ne puteți contacta la telefon 079702017.
Телефон:
+373 797 02 017
Контактное лицо:
Mihai
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть