Sef sectie producere

Tronex-Com №852924, 21 марта 2013
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania “Tronex-Com” activînd, de 18 ani, pe piața R. Moldova, a atins nivelul unei stabilități financiare, o aprovizionare continua, un sostiment vast de produse și servicii, și o abordare individuala în lucrul cu clienții și furnizorii.
În prezent, “Tronex-Com” este unicul centru de metal din R. Moldova cu ciclu complet de deservire.
Compania "Tronex-Com" anunță concurs pentru suplinirea funcției de
Șef Secție Producere
Atribuții principale ale postului:
1. organizează și coordonează procesul de producere în intreprindere în limitele competenței postului;
2. elaborează planurile de producere de lungă durată și operaționale în conformitate cu planurile de vînzări și planul strategic al companiei;
3. elaborează și asigură implementarea proiectelor de optimizare a proceselor de producere;
4. coordoneaza activitatea inginerilor-proiectanti privind elaborarea proiectelor tehnice si perfectarea documentatiei tehnice;
4. coordonează și monitorizează procesul operational-administrativ în departamentul producere;
5. participă în procesul de selecție al personalului, repartizarea, rotația și evaluarea activității personalului;
6. asigură realizarea obiectivelor puse față de volomul de producere, teremenii de producere, calitatea confecțiilor, eficiența utilajului, productivitatea muncii a personalului din secție.
Cerințe față de candidați:
- studii superioare tehnice;
- experiență în intreprinderi de producere/prelucrare a metalului, la funcții de conducere – min. 5 ani;
- competenta de elaborare a documentatiei tehnice;
- competențe de planificare de lunga și scurtă durată;
- competențe de organizare, coordonare si control;
- competență de comunicare bine dezvoltată;
- orientare spre rezultat;
- utilizator experimentat al programelor Word, Excel.
Compania oferă: posibilitatea de a face parte dintr-o echipă profesionistă; instruire și dezvoltare profesională; un sistem de salarizare motivant.
Candidații care corespund cerințelor descrise pot expedia CV-ul (cu indicarea obligatorie a funcției) la emailul rabota@tronex.md. Doar candidații selectati vor fi invitati la interviu.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть