Șef filială / administrator magazin or. Anenii Noi

Termo Depozit №14555905, 6 сентября 2024
Город: Новые Анены
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Anunț de Angajare: Șef de Filială – Termo Depozit

Locație: or. Anenii Noi

Despre noi:

Termo Depozit este o rețea de magazine de materiale pentru sisteme de încălzire, climatizare, ventilare și apeduct-canalizare. Căutăm un Șef de Filială în orașul Anenii Noi.

Responsabilități:

- Deservirea clienților și întocmirea ofertelor, inclusiv vânzarea
- Gestionează operațiunile magazinului, inclusiv stocuri și logistică.
- Dezvoltă și implementează strategii comerciale.
- Îmbunătățește experiența clienților și gestionează bugetul filialei.

Cerinte:

- Experiență în management sau în roluri similare - reprezintă avantaj.
- Cunoașterea fluentă a limbii române.
- Cunoașterea calculatorului - obligatoriu
- Cunoștințe despre produse și servicii de încălzire și climatizare.
- Abilități organizaționale și de comunicare.

Beneficii:

- Salariu competitiv și bonusuri.
- Oportunități de dezvoltare profesională.
- Mediu de lucru dinamic.

Trimite CV-ul la tdepozit.2019@gmail.com

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!
Телефон:
+373 696 02 770
Контактное лицо:
Petru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть