Șef depozit

Editura Știința №8664415, 8 ноября 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
CERINȚE:
- Cunoașterea limbii române (limba rusă ar constitui un avantaj);
- Cunoștințe de operare a calculatorului: Word, Excel, 1C etc.;
- Experiență în domeniu;
- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Disponibilitate de a cunoaște și asimila informații noi;
- Atitudine pozitivă și orientare către rezultate;

ATRIBUȚII:
- Gestionarea mărfii din depozit, a mijloacelor fixe din dotare, a actelor de recepție și eliberare a mărfii. Recepționarea mărfurilor (producție editorială și alte bunuri) în conformitate cu actele de însoțire (facturi, certificate, bonuri de consum,...). Verificarea cantitativă și calitativă a produselor recepționate. Întocmirea proceselor verbale de constatare de diferențe în cazul sesizării de lipsuri cantitative în momentul recepției mărfii și a viciilor calitative;
- Stocarea mărfii, păstrarea ordinei și a curățeniei în spațiile de depozitare. Organizarea și utilizarea eficientă a spațiului de depozitare a mărfurilor;
- Primirea, pregătirea, verificarea și eliberarea comenzilor. Eliberarea documentelor de expediere a mărfurilor. Organizarea corectă și la timp a activității de livrare;
- Înregistrarea computerizată a tuturor mișcărilor de stoc;
- Organizarea măsurilor pentru aprovizionarea completă și la timp a depozitului cu titlurile necesare;
- Prezentarea rapoartelor lunare a stocurilor.
- Gestionarea arhivei și a fondului intact.
- Organizarea regulată a inventarul fizic al mărfii din gestiune;

Persoanele interesate care corespund cerinţelor menţionate pot expedia CV-ul prin e-mail (prini_stiinta@yahoo.com) sau fax: 73 96 27. Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Relaţii la telefonul: 73 96 16
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть