Responsabil tehnic/producere

Cabling Integration System S.R.L.
Город: Унгены
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cabling Integration System S.R.L., filiala a grupului industrial francez SOFIMECA este in cautare de un responsabil tehnic/producere

Loc : Zona economica Libera din or. Ungheni

Responsabilitati :
- Producere :
* sa asigure respectarea planului de producere
* sa asigure rentabilitatea unitatii de producere
* sa adapteze posturile de lucru in fucntie de planificare
* sa efectueze controlul materiilor prime
* sa propuna ameliorari in vederea maririi productivitatii
- Gestiunea personalului
* formarea si supervizarea operatorilor
* participare la recrutarea operatorilor
- Echipamente
* sa realizeze planul de intretinere a echipamentelor
* sa planifice utilizarea diferitor echipamente
* sa efectueze comenzile de echipament
* sa intervina in procesul de depanare a echipamentelor in caz de necesitate

Cerinte :
Studii tehnice superioare;
5 ani experienţă în domeniul producerii;
Limba franceza – constituie un avantaj;
Experienţă în management;
Abilităţi de leader;
Orientare spre obiectiv;
Abilităţi de gestionare a conflictelor;
Gândire orientată spre proces
Beneficii Oferite
Pachet salarial atractiv
Şansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez international

Persoanele interesate pot expedia CV-l la adresa de e-mail : cis.ungheni@gmail.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть