Recepţioner

St-Regis Hotel
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Căutăm un recepționer care să fie responsabil cu salutarea clienților și vizitatorilor biroului nostru. Veți fi responsabil de a oferi clienților indicații către diferite părți ale biroului, de a contacta angajații cu privire la vizitatori, de a răspunde la telefoane și de a prelua mesaje și de a sorta și distribui corespondența.

Pentru a avea succes în acest rol, veți avea nevoie de abilități excelente de comunicare scrisă și verbală, precum și competență în aplicațiile Microsoft Office precum Word și Excel. De asemenea, este de ajutor experiența anterioară ca recepționer.

Responsabilitati

Salutați clienții și vizitatorii cu o atitudine pozitivă și de ajutor.
Asistarea clienților să-și găsească drumul prin birou.
Ajutând la menținerea securității la locul de muncă prin emiterea, verificarea și colectarea insignelor după cum este necesar și menținând jurnalele vizitatorilor.
Răspunsul la telefoane într-un mod profesionist și direcționarea apelurilor după cum este necesar.
Asistarea colegilor in sarcini administrative.
Oferiți un serviciu excelent pentru clienți.

Cerințe pentru recepționer:

Diplomă de asociat sau de licență într-un domeniu conex.
Rochie și maniere profesionale, consecvente.
Excelente abilități de comunicare scrisă și verbală.
Competență în aplicații Microsoft, inclusiv Word, Excel și Outlook.
Bune abilități de gestionare a timpului.

Persoanele interesate sunt obligate să trimită CV-ul prin e-mail
Телефон:
06922826400, 022-022826400
Контактное лицо:
marquita Davis
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть