Project manager

DMLink №6301449, 30 апреля 2018
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Managerul de Proiect este responsabil pentru dezvoltarea si implementarea proiectului in toate etapele ciclului sau (creare, imbunatatire, intretinere, dezvoltare, implementare, verificare).

RESPONSABILITATI:

● Compilați date dintr-o varietate de surse pentru a organiza proiectele;
● Colaborați îndeaproape cu proprietarii de produse, cu managerii de proiect, web designeri, programatori și cu alte părți interesate, pentru a asigura acuratețea și finalizarea proiectelor;

Cerinte:
Cunoasterea limbii engleze;
experienta in domeniul minim 2-3ani;
Cunostinte de bază în domeniul IT
Studii în domeniul telecomunicațiilor sau IT sunt un avantaj.
Atenție maximă la detalii și gândire analitică.

Cei interesati, sa aplice CV la adresa madan.zinaida@gmail.com
Телефон:
+373 695 64 502
Контактное лицо:
Zinaida
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть