Programator PHP

ZborDirect №6534920, 27 мая 2018
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Частичная занятость / Совместительство
Programatorul PHP monitorizeaza si efectueaza lucrari de mentenanta asupra aplicatiilor existente (API, PHP), analizeaza si propune solutii pentru optimizarea operatiunilor. Dezvolta functii si aplicatii conform specificatiilor primite.

Functii si responsabilitati de baza:
- Mentenanta aplicatiilor existente PHP, API utilizate de motorul online ZborDirect;
- Dezvoltarea unor functionalitati noi conform specificatiilor primite;
- Elaboreaza module de cod in limbaje de programare folosind medii de dezvoltare integrate;
- Configureaza aplicatiile necesare, testeaza aplicatiile si modifica programele.

Cerinte obligatorii candidati:
- Minim 2 ani de experienta in dezvoltarea de siteuri web si aplicatii in PHP;
- Bune cunostinte ale limbajului PHP;
- Bune cunostinte de MySQL (optimizare, scalabilitate);
- Bune cunostinte de JavaScript/jQuery;
- Bune cunostinte de HTML si CSS.

Reprezinta avantaj:
- Optimizarea aplicatiilor web cu volum mare de trafic;
- Sisteme de caching;
- Servicii web, API, REST.

Pentru a aplica trimite un CV si o scrisoare de intentie pe adresa hr@zbordirect.com. Vor participa la concurs doar candidatii care corespund cerintelor obligatorii.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть