Programator Oracle

SC FARMEXIM SA №5096505, 18 мая 2017
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Candidatul ideal
· Absolvent al Facultatii de Automatica/ Electronica, ASE-CSIE, Matematica-Informatica sau institutii similare;
· Cunostinte solide de programare baze de date relationale SQL, PL / SQL;
· Cunostinte de proiectare de baze de date relationale;
· Experienta de minim 2 ani in programare baze de date Oracle si lucru cu proiecte;
· Cunostintele de Oracle Forms reprezinta un avantaj;
· Abilitati de planificare si organizare a activitatilor ce urmeaza a fi desfasurate;
· O persoana pasionata, autodidacta, interesata de lucruri noi, de tehnologiile noi in domeniu;
· Bune abilitati de comunicare, obisnuit cu lucrul in echipa.
· Sa aiba disponibilitate de relocare in Romania, ca sa lucreze la sediul nostru operational din loc.Balotesti, jud.Ilfov (asiguram transportul angajatilor din Bucuresti la sediu).

Descrierea jobului
· Dezvolta, testeaza si intretine aplicatii pentru uzul intern;
· Intretine aplicatiile existente si dezvolta noi functionalitati pentru acestea;
· Interactioneaza cu clientii interni pentru a determina specificatiile detaliate pentru fiecare cerinta data spre dezvoltare si pentru a gasi cea mai buna solutie pentru interfata aplicatiilor;
· Asigura suport pentru aplicatiile dezvoltate si/sau existente in companie;
· Realizeaza specificatii de dezvoltare, scenarii de testare si documentatii la proiectele dezvoltate.

Descrierea companiei
Fondată în 1990, Farmexim este prima companie de import și distribuție de medicamente și produse farmaceutice din România. Cu o istorie de 26 de ani într-o piață dinamică, care și-a schimbat configurația de nenumărate ori de-a lungul vremii, Farmexim a rămas o constantă nu numai în domeniul farmaceutic, ci în întreg peisajul economic românesc. De la o rețea de distribuție cu activitate doar în București, Farmexim a ajuns la acoperire națională prin cele 13 puncte de lucru din principalele orașe ale țării, atent alese, astfel încât serviciile să poată fi disponibile, în condiții optime de timp, pentru clienți de pe întreg teritoriul României. Regiunea de vest este aprovizionată din Timișoara, Oradea, Cluj, Sibiu și Brașov. Zona de est se împarte între Constanța, Galați, Iași și Bacău, iar clienții din sudul țării sunt deserviți de cele două puncte de lucru din București, cele din Ploiești și Craiova. Procesul de dezvoltare a companiei a început ambițios în 1990 și continuă consecvent și astăzi, fie că vorbim despre rețeaua de distribuție, despre flotă sau despre echipamentele de depozit. Ritmul constant de creştere, alături de dorința de a spori nivelul serviciilor oferite, a condus, în anul 2012, la inițierea unui amplu proces investiţional. Construcția impresionantului centru logistic de la Balotești, finalizată în 2014, a fost primul proiect din seria care continuă cu dezvoltarea depozitelor de la Timișoara, Cluj și Iași.

Astăzi, grupul Farmexim este format din 3 companii de sine stătătoare și anume:

• FARMEXIM S.A. – import și distribuție produse farmaceutice

• HELP NET FARMA S.A. – lanț propriu de farmacii, cu peste 200 de puncte de lucru, în București și în țară

• GREEN NET S.A. – import și distribuție produse cosmetice și suplimente nutritive.
Контактное лицо:
Iancu Amalia
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть