Operator telemarketing

All Clinic SRL №14154612, 17 июня 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Responsabilităţi:
- Contactarea prin telefon a clienţilor din baza de date alocată
- Informarea clienților potențiali despre servicii noi, promoţii, oferte speciale, etc.
- Vânzări directe la telefon
- Actualizarea bazei de date prin colectarea de informații
- Elaborarea rapoartelor de marketing

Cerințe:
- Experienţă de succes în funcție similară (call – centru, telesales, telemarketing)
- Persoana flexibilă, energică, dornică de a învăţa lucruri noi
- Abilități excelente de comunicare și ascultare
- Vorbirea fluentă a limbilor română şi rusă. Engleza prezintă un avantaj
- Abilităţi de lucru la calculator (Microsoft Office)
- Politețea și amabilitatea, atitudinea pozitivă – trebuie să vă reprezinte
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть