Operator de date (tura de noapte) | Оператор ввода данных в ночную смену

R&A Service
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Сменный график
Noi, Compania R&A suntem în căutarea unui operator de date pentru tura de noapte. Dacă sunteți la "per tu" cu cifrele și vă doriți creștere și dezvoltare atunci vă asteptăm în echipa noastră!!!
Oferim:

Locul de muncă - Botanica;
Instruire din partea companiei;
Colectiv prietenos și atmosferă plăcută la locul de muncă.

Cerințe:

Studii medii;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Sunt binevenite cunoștințele MS Office, 1C 8.3;
Responsabilitate, curaj, punctualitate;
Abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:

Primirea comenzilor, prelucrarea și transmiterea în lucru, închiderea comnezilor deja executate;
Tipărirea facturilor pentru comenzile deja efectuate;
Executarea unor elemente de evidență contabilă.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul cu specificarea postului la adresa electronică: cariera@raservice.md. E-mail: cariera@raservice.md
068787733
Телефон:
068787733
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть