Operator/consultant

Moldcontrol №14373654, 26 июля 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Compania noastră de reciclare este în căutarea unei persoane responsabile și dedicate pentru a se alătura echipei noastre. De la candidații se asteapta abilități de comunicare si cunostinte in legislatia de Mediu, o atitudine proactivă și dorința de a contribui la un mediu curat și sustenabil.

Responsabilități principale:

- Comunicarea si ajutorul membrilor in aderare si participare in Sistemul colectiv AP Moldcontrol.
- Cunoasterea calculatorului (Pachet MS Office, email, etc.)
- Respectarea programului de activitate si disciplina de munca stabilite.
- Lucru in echipa si cu membrii AP Moldcontrol.

Cerințe:
- De preferinta - Permis de conducere categoria B valabil constituie un avantaj
- Experiență anterioară în de activitate in domeniul de Mediu este un avantaj.
- Cunoștințe de bază în domeniul de protejare a Mediului sau dorinta de a cunoaste acest domeniu.
- Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica eficient.
- Capacitate de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită.
- Atitudine responsabilă, seriozitate și atenție la detalii.

Beneficii:
- Salariu competitiv
- Mediu de lucru dinamic și prietenos.
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
- Contribuirea la un mediu mai curat și sustenabil prin activitățile zilnice.

Dacă ești o persoană responsabilă, cu abilități excelente și dorești să faci parte dintr-o echipă dedicată reciclării și protecției mediului, te invităm să aplici pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Телефон:
+373 602 82 827
Контактное лицо:
Ruslan Vahnovan
Сайт:
Moldcontrol.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть