Operator arhivare documente

Zipper Services - Sucursala Chisinau №11265092, 8 февраля 2022
Город: Кишинев
Образование: 12 классов
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 6000 До 8000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cautam tineri entuziasti, dornici de experienta si oportuniti de promovare in domeniul arhivarii documentelor. Ne angajam sa oferim training si un mediu de lucru placut.
RESPONSABILITATI:
• Sortare, ordonare documente;
• Inventariere documente;
• Scanare documente;
• Introducere de date in calculator.

CINE SUNTEM?

Suntem o companie care activeaza in domeniul arhivarii electronice, respectiv servicii de scanare si procesare a datelor si documentelor receptionate, create sau expediate de o companie.
Procesam zilnic un volum mare de documente, scanam si preluam informatii de pe documente, utilizam aplicatii de lucru care sa ne faciliteze activitatea.
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra te rugam sa ne trimiti CV-ul tau pe adresa de mail arhivare@ezipper.ro sau sa ne contactezi la numarul de telefon: 79112241.
Телефон:
+373 791 12 241
Контактное лицо:
Eliza
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть