Montator-tehnician instalatii aparate de aer conditionat cu su fara experienta

GB CLIMAT
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
GB CLIMAT SRL, o companie specializată în instalarea și mentenanța aparatelor de aer condiționat, caută montator instalator de aparate de aer condiționat pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:
- Instalarea și montarea aparatelor de aer condiționat în conformitate cu specificațiile tehnice și normele de siguranță;
- Efectuarea verificărilor și testelor necesare pentru a asigura funcționarea corectă a aparatelor de aer condiționat;
- Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor aparatelor de aer condiționat existente;
- Respectarea termenelor stabilite pentru finalizarea lucrărilor și asigurarea unui serviciu de calitate către clienți.
-Perioada de angajare minim un an

Cerințe:
- Experiență anterioară în instalarea și montarea aparatelor de aer condiționat;
- Cunoștințe solide în domeniul instalațiilor electrice și sanitare;
- Abilități bune de diagnosticare și rezolvare a problemelor;
- Atent la detalii și capacitatea de a lucra într-o manieră organizată și eficientă;
- Permis de conducere categoria B., va constitui un avantaj

Oferim:
- Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență și performanțe;
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
- Mediu de lucru plăcut și echipă colaborativă.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul GB CLIMAT SRL, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul actualizat la adresa de email gbclimat@yahoo.com sau să ne contactați la numărul de telefon 079291186
Телефон:
079291186
Контактное лицо:
Grigore
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть