Middle / senior PHP developers (1300+ / 2000+)

BENAZA №7727397, 19 марта 2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Alege graficul de munca
Senior / Middle PHP Developers
(USD 1300+ / 2000+)

Benaza caută candidatul perfect pentru poziția de Senior / Middle PHP.
Dorești să faci parte dintr-un proiect interesant și ești foarte pasionat de codari eficiente, query-uri rapide si aplicatii bine structurate?
Trimite CV-ul la corporate@benaza.md și convinge-ne să te chemăm alături de noi.

Descrierea jobului
- Cunoasterea JavaScript/jQuery/Angular/React/Vue/CSS/
- Experienta in arhitectura pe obiecte (Object Oriented).
- Arhitectura bazelor de date relationale si non-relationale.
- Experienta de lucru cu Framework-uri, CMS, CRM.
- Creare de add-ons, plugins p/u diferite CMS, CRM.
- Integrare cu diferite platforme pe baza de API.
- Abilitati de invatare rapida, lucrul cu documentatia API.
- Citirea si intelegerea codului sursa complex.
- Persoana proactivă și orientată către rezultate.
– Scrii cod curat si comentat;
– Faci research pentru cele mai bune solutii tehnice;
– Respecti deadline-urile.

Ce oferim?

- Salariu foarte competitiv (USD 1500+ / 1000+) care crește în funcție de performanță și experiență;
- Șansa de a lucra la un proiect foarte interesant care va integra cele mai inovatoare tehnologii.
- Îți promitem un mediu de lucru plăcut și un spațiu în care să crești și să îți pui în valoare creativitatea, alături de o echipa performantă și prietenoasă;
- Afli insight-uri din piață, trenduri si ultimele noutăți din domeniu;
- Participi la workshop-uri, training-uri si evenimente din industrie;
- Șansa de a te face remarcat - pentru ca la noi inițiativa și implicarea sunt valorizate;

Simte-te liber să trimiteți CV-ul la corporate@benaza.md, și răspunde la întrebărea de mai jos:
Care a fost cea mai mare provocare cu care te-ai confruntat în viața profesională până acum?

Aplicațiile vor fi tratate confidențial.

Ne place sa investim in oameni talentati, vino sa lucrezi intr-un spatiu ultramodern, dotat cu tehnica si mobila noua in centrul Chisinaului la SkyTower - Business Centru.
Телефон:
+373 676 56 925
Контактное лицо:
Rodion Russu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть