Menajer/ă

Curat cu Adevărat
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 10000 До 13000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Descriere Post:
Căutăm un specialist în servicii de curățenie dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal trebuie să fie atent la detalii, să aibă abilități organizatorice solide și să fie pasionat de asigurarea unui mediu curat și igienic pentru clienții noștri.

Locație: Diverse locații de activitate în orașul Chișinău și împrejurimi.

Condiții de Munca:

Program de Lucru: Flexibil, cu opțiuni de lucru în ture sau în funcție de programul disponibil.
Echipament și Materiale: Furnizăm echipamentele și materialele necesare pentru desfășurarea serviciilor de curățenie.
Deplasări: Posibilitatea de deplasări în diverse locații de activitate, în funcție de necesități.
Beneficii: Pachet de beneficii competitive, inclusiv salariu atractiv și posibilități de avansare în cadrul companiei.
Mediu de Lucru: Echipă prietenoasă și susținătoare, posibilitatea de a interacționa cu diferite tipuri de clienți.

Responsabilități:
Realizarea serviciilor de curățenie în conformitate cu standardele noastre și cerințele clienților.
Curățarea și igienizarea diferitelor tipuri de spații, cum ar fi birouri, locuințe sau spații comerciale.
Manipularea corectă și sigură a echipamentelor și soluțiilor de curățare.
Comunicarea eficientă cu clienții și abordarea cererilor sau nevoilor specifice.
Respectarea regulilor de sănătate și securitate la locul de muncă.
Identificarea și raportarea eventualelor defecțiuni sau probleme în ceea ce privește echipamentele sau infrastructura locației.

Cerințe față de Candidat:
Experiență: Experiență anterioară în domeniul curățeniei reprezintă un avantaj.
Atenție la Detalii: Abilitatea de a observa și a aborda detaliile pentru a asigura curățenia impecabilă.
Abilități Fizice: Capacitatea de a efectua activități fizice cerute de serviciile de curățenie.
Comunicare: Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții și colegii de echipă.
Punctualitate: Fiabilitate și respectarea programului de lucru și termenelor stabilite.
Телефон:
076022090
Контактное лицо:
Livia
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть