Medic stomatolog

SRL „Baltean-Cristdent”
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 20000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe față de Candidați:
- Studii superioare medicale, specializare: Stomatologie, Certificat/instruirii de specializare în terapie, endondonție, chirurgie ( constituie un avantaj).
- Experiență de minimum 1 an în domeniul stomatologiei (proceduri terapeutice/endodontice, chirurgicale).
- Cunoștințe solide despre tehnici moderne și proceduri terapeutice, endodontice și chirurgicale.
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
- Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

Responsabilități:
- Efectuarea consultațiilor și tratamentelor (terapeutice/endodontice, chirurgicale)
- Elaborarea planurilor de tratament personalizate pentru fiecare pacient.
- Monitorizarea și urmărirea evoluției tratamentelor.
- Menținerea unei comunicări constante și profesionale cu pacienții.
- Participarea la ședințele de echipă și la sesiunile de formare continuă.

Condițiile de Muncă:
- Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
- Mediu de lucru modern, dotat cu echipamente performant
- Posibilitatea de dezvoltare profesională continuă prin participarea la cursuri și conferințe de specialitate.
- Asigurare medicală privată și alte beneficii extrasalariale.
- Echipa suportivă și colaborativă, dedicată excelenței în stomatologie.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть