Manager turism

Premium Tur Srl №8534920, 8 октября 2019
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Agentia de turism "Premium Tur" anunță concurs pentru locul vacant MANAGER TURISM
Responsabilitățile jobului MANAGER TURISM sunt:
- Comercializarea pachetelor turistice
- Preluarea si gestionarea solicitărilor atit de la clienții existenți cit și de la clienții noi;
- Selectarea si prezentarea ofertei;
- Încheierea contractului turistic;
- Verificarea prestării serviciilor de către parteneri;
- Urmărirea încasărilor;
- Raportarea zilnică a vinzărilor.
Cerințe față de candidat:
- stagiu de muncă în turism și lucrul cu clienții – minim 6 luni;
- cunoașterea bună a hotelurilor și ofertei turistice pentru destinațiile: Bulgaria, Turcia, Grecia, etc. Cunoașterea hotelurilor și ofertei pentru alte destinații este un avantaj;
- cunoașterea limbilor româna, rusă.
- calități personale: amabilitate, punctualitate, responsabilitate, aptitudini de lucru in echipă, aptitudini de a gasi solutii rapide.
Se ofera: salariu competitiv, format din parte fixa + comision, pachet social deplin cit si suport din partea companiei in vederea creșterii și afirmării profesionale.
Transmite un cv la adresa de email- premiumturism@mail.ru
Телефон:
+373 792 85 260
Контактное лицо:
Miron Tatiana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть