Manager turism 30 000 lei

Agenție de turism
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:
- Experiență în domeniul turismului sau în poziții similare ce implică gestionarea relațiilor cu clienții;
- Cunoașterea procesului de creare a ofertelor turistice;
- Abilitatea de a soluționa prompt și eficient problemele;
- Competențe avansate de comunicare în limba română și limba rusă;
- Cunoașterea utilizării calculatorului la nivel de utilizator experimentat;
- Flexibilitate pentru un program de lucru variabil și adaptabilitate la schimbările condițiilor;
- Motivație pentru atingerea obiectivelor de vânzări.

Responsabilități:
- Gestionarea solicitarilor de servicii turistice, atât online, cât și la sediul companiei;
- Crearea ofertelor turistice personalizate, în conformitate cu cerințele și preferințele clienților;
- Administrarea documentelor necesare pentru rezervări și contracte;
- Monitorizarea activității clienților în sistemul CRM;
- Focus pe calitatea serviciilor, îmbunătățirea satisfacției și loialității clienților.

Beneficii Oferite:
- Locație convenabilă în centrul capitalei;
- Călătorii achitate de companie și reduceri la serviciile agenției.
- Creștere salarială din fiecare vânzare
- Instruire și supssort din prima zi.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să contactați numărul de telefon: 068881919
Телефон:
068881919
Контактное лицо:
HR
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть