Manager receptioner automobile in service

Dealer oficial al brandurilor “Chevrolet” , “Opel” si “Cadillac”
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день

Dealer official “Chevrolet” si “Opel” in Moldova este in cautarea de Manager receptioner automobile in service auto.

Responsabilitati :
- Consultarea clientilor pe telefon și în showroom-ul companiei ;
- Preluarea de comenzi de reparare a autovehiculelor;
- Stabilirea termenilor de executie a lucrarilor de reparatie.

CERINTE :
- Neaparat - cunostinte tehnice in domeniul auto;
- Responsabil si atent la detalii ;
- Capacitatea de a lucra in echipa.

Condiţii:
- salariu+bonus, pachet social, asigurare medicală, contract de muncă, pauza de prînz.

Persoanele interesate, sunt rugate sa trimita CV-ul cu mentionarea postului dorit la adresa de e-mail:
office@autoframe.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть