Manager - logist in transport international de marfuri

RAPID LOGISTICS
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Compania Internationala de Transport si Logistica- RAPID LOGISTICS - ORIGINE TURCIA- cu filiala in Republica Moldova-Suntem în căutarea unui specialist în domeniul logistic pentru a se alătura echipei noastre dinamice de transport internațional de mărfuri.

Cerinte:
- Experienta de cel putin un an;
- Cunoasterea limbii romana, rusa, engleza (mediu);
- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare;
- Reprezinta un avantaj si experienta intr-o companie similara;

Responsabilități:
- Coordonarea ansamblului activităților specifice de transport sau expediție rutieră de mărfuri;
- Incheiere de contracte, negocieri;
- Întocmirea comenzilor de transport, acceptarea si studierea lor;
- Interactiunea cu transportatorii, monitorizarea transaportarilor si controlul efectuarii si prelucrarii documentelor de insotire.

Beneficii:
- Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv si confortabil;
- Salariu motivant;
- Condiții de lucru moderne;
- Dezvoltare pe plan professional;
- Posibilitate de creștere salarială.
- Graficul de lucru de luni pina vineri de la ora 09:00- 18:00.

Pentru mai multe informatii ne contactati la nr. de telefoane: 068673030 sau sa ne trimiteti CV la adresa noastra de email: tudor.iamandii@rapid.com.tr
Web page: www.rapid.com.tr
Контактное лицо:
TUDOR
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть