Manager în turism

2TRAVEL №14643372, 27 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

- cunoștințe în domeniul turismului;
- experiența anterioară în industria turismului (reprezintă un avantaj);
- capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic;
- abilități organizatorice, atenție la detalii;
- fluență în limbile română și rusă;
- abilități foarte bune de comunicare;
- orientare către rezultate.

Responsabilități principale:

- oferirea de consultații și ajutor necesar clienților;
- identificarea și rezervarea pachetelor turistice la solicitarea clienților;
- prelucrarea documentelor, inclusiv în scopul efectuării rezervărilor, îndeplinirea altor formalități;
- menținerea relațiilor cu clienții, asigurarea calității serviciilor oferite;
- participarea la analiza tendințelor în industria turismului în vederea ajustării serviciilor oferite de companie la necesitățile clienților;
- conlucrarea eficientă cu echipa pentru elaborarea și promovarea unor pachete turistice atractive.

Oferim:

- angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social integral;
- un salariu competitiv și comisioane avantajoase;
- un mediu de lucru dinamic și prietenos;
- un birou confortabil în centrul capitalei;
- laptop și telefon mobil de serviciu;
- program de formare și perfecționare profesională;
- posibilitatea de a pleca în excursii, călătorii de documentare și evenimente corporate în afara țării;
- oportunități de dezvoltare profesională.

Vrei să fii parte a echipei noastre?
Expediază CV-ul la adresa electronică: info@2fly.md.

CV-urile fără fotografie nu vor fi luate în considerare!

Pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon: +373 68929343.
Телефон:
+373 620 70 006
Контактное лицо:
Irina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть