Manager in activitatea de turism

INTERCANGAL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Suntem o agentie turistica din Chisinau, cu 16 ani vechime in domeniu.Avem nevoie de un nou coleg/colega pentru a largi echipa.

Responsabilități: Angajam agenti turism cu sau fara experienta, cunostinte temeinice PC, cunostinte operare sisteme rezervari hoteluri si bilete avion reprezinta un avantaj.

Candidatul ideal:
- Persoana cu atitudine pozitiva si cu zambetul pe buze;
- Persoana independenta, ambitioasa, determinata, perseverenta, muncitoare;
- Persoana comunicativa;
- Persoana dinamica, inteligenta, ambitioasa;
- Abilitati excelente de comunicare si relationare;
- Cunostinte solide de PC ( Word, Excel, Outlook, internet);
- Experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;
- Responsabilitate;
- Meticulozitate;
- Simt estetic;
- Punctualitate;
- flexibilitate;
- seriozitate in indeplinirea sarcinilor;
- atentie distributiva;
- abilitatea de a lucra la calculator;
- atitudine proactiva.

Responsabilitati:
- vinde servicii turistice si pachete turistice;
- identifica solutii pentru problemele aparute;
- preluarea solicitarilor turistilor si contactarea acestora ;
- crearea de pachete turistice personalizate conform cerintelor clientului (realizarea ofertelor turistice);
- consilierea turistilor in alegerea serviciilor turistice;
- efectuarea rezervarilor la furnizori, gestionare rezervari si statusuri;
- redactarea si emiterea documentelor necesare procesului de vanzare ;
- contact direct cu clientii, mentinerea legaturii cu acestia de-a lungul procesului de vanzare si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- promovarea ofertelor agentiei.

Așteptam CV-ul la adresa electronică : info@cangaltur.md
Телефон:
+373 795 09 164
Контактное лицо:
Viorica
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть