Manager de Turism 700-1000 Euro

easy hire
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 700 До 1000 EUR
График: Полный рабочий день
Căutăm un Manager de Turism care să reprezinte produsele și serviciile companiilor noastre. Candidatul ideal va avea abilități excelente de comunicare și un istoric dovedit în vânzări.
Responsabilități:

Promovarea și vânzarea produselor turistice oferite de companie.
Oferirea de informații detaliate clienților potențiali despre destinații, pachete turistice, facilități și servicii.
Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții.
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări stabilite.
Efectuarea unui follow-up precis, consecvent și la timp.

Cerințe:

Abilități eficiente de gestionare a timpului.
Experiență practică în vânzări de cel puțin un an.
Persoană plăcută, comunicativă și orientată către clienți.
Cunoștințe solide despre industria turismului și produsele oferite.
Abilități de comunicare în limba română, engleză și rusă.
Cunoașterea geografiei și a destinațiilor turistice.
Capacitate de lucru în birou și abilități de organizare.
Abilități demonstrate de vânzare și negociere.
Atitudine proactivă și orientată către rezultate.
Abilitatea de a lucra în echipă.

Ce oferim:

Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră.
Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
Mediu de lucru plăcut și dinamic.
Posibilitatea de a călători și de a explora noi destinații.
Training și dezvoltare continuă.

Aplicație:
Dacă ești interesat să îți dezvolți cariera în industria turismului, inclusiv dacă ești student, te încurajăm să aplici! Trimite-ne CV-ul tău: cv@easyhr.md.
E-mail: cv@easyhr.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть