Maistru la producere (or. Сalarasi)

Lapmol
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Compania de produse lactate ÎCS “Lapmol” SRL anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant:

Maistru la producere în or. Călăraşi (produse lactate)

Cerinte:
- Studii superioare.
- Experienta în posturi similare este un avantaj;
- Abilitati dezvoltate de comunicare;
- Abilitati organizatorice;
- Rezistenta la stres si disponibilitatea la program prelungit.

Descrierea jobului:
- coordonarea sectorului de producere;
- organizarea si supravegherea fluxului de productie;
- organizarea rationala a tuturor locurilor de munca;
- asigura indeplinirea ritmica si integrala a productiei, conform termenelor de livrare stabiliti;
- raspunde de fabricarea si livrarea produselor la parametrii calitativi solicitati;
- respecta termenele de livrare pe comenzi;

Noi oferim:
- Pachet social complet;
- Asigurare medicala;
- Transport tur-retur Chisinau-Călarasi
- Alimentaţie gratuita;
- Conexiune telefonie mobila corporativa;

Persoanele cointeresate sunt rugate să expedieze СV pe adresa: resurseumane@lapmol.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть