Lucrul in depozite, germania

Helvetia
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 1600 До 2000 EUR
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Lucru Germania
ANGAJARE OFICIALĂ
Germania, Dortmund
Post vacant pentru cetățenii țărilor europene
Fara experienta? Nicio problemă - vă vom învăța totul!
Depozitul Aldi, mărfuri alimentare

#Cerințe:
- bărbați / femei / cupluri;
- cunoașterea cifrelor în limba germană sau dorința de a le învăța

#Responsabilitati:
- colectarea mărfurilor pe paleți
- colectarea mărfurilor prin sistemul Pick by Voice
- transpoprtarea mărfurilor cu electrocara
- pregătirea mărfurilor pentru expediere

#Oferim:
- cazare: este asigurata contra cost de către angajator
- salariu: 13 €/ora brutt ( net 1800-2000€)
- concediile și orele extra sunt plătite suplimentar
- program de lucru: 5 zile, pe săptămână 8-10 ore
- haina de lucru: asigurata de angajator
- angajare oficială!
- asigurare medicală
- standard de trai ridicat!
- oferim asistenta la intocmirea intregului pachet de acte pentru legalizare si angajare!

#Toate informatiile la numărul: 004915739876272 Viber sau Whatsap
Телефон:
+4915750089700
Контактное лицо:
Renata / Dina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть