Lucrator producere

Columna Logistic SRL
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 12000 До 14000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Columna Logistic SRL, o companie de producție din Chișinău, Botanica este în căutarea unui Lucrător în producere pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal este dedicat, muncitor și gata să se implice într-un mediu dinamic de producție. Nu este necesară experiența, instruirea va fi oferită pe loc. Poziția este full-time cu un salariu de început de 12000 MDL.

Cerințele față de candidat:
- Dedicație și dorință de a învăța
- Punctualitate și fiabilitate
- Capabil de a urma instrucțiunile clare
- Capabil de a lucra în picioare pentru perioade lungi de timp
- Abilități de bază în utilizarea echipamentelor de producție

Responsabilitățile candidatului:
- Efectuarea de sarcini operaționale de bază în unitatea de producție
- Mentenanța echipamentului de producție
- Participarea la pregătirea produselor pentru livrare
- Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei pentru a menține producția eficienta

Oferim:
- Oportunități de a învăța și de a se dezvolta profesional
- Un mediu de lucru sigur și suportiv
- Salariu competitiv

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs.
Телефон:
079916167
Контактное лицо:
Virgiliu
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть