Lucrător la vulcanizare / Мастер шиномонтажа

Autoshina
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15000 До 30000 MDL
График: Сменный график
Готовы трудоустроить беженцев

Propunem program de lucru comod, in dependenta de experienta
Orar: 3 zile de lucru/3 zile liber (la vulcanizare mobila)

PERMIS DE CONDUCERE ”B”SI PRACTICA DE CONDUCERE - OBLIGATORIU.

CE VĂ OFERIM:

Salariu: 45% din profitul net, din comenzile in schimbrile lucrate sau parte fixa garantata (detalii la interviu)
Toate bonusurile suplimentare, tips de la clienti raman Dvs
Reducere 30% la lucrarile service auto
Compensarea a 50% din costul abonamentului la sală
Asigurarea cu uniformă și echipamentul necesar pentru desfășurarea activității
Salariu plătit săptămînal + Angajare oficiala
Oferim instructaj

RESPONSABILITĂȚI:

Inlocuirea anvelopelor (demontare, montare, echilibrare), deplasări cu instrumentele de lucru în raza orașului și în suburbii la solicitarea clienților
Supravegherea și asigurarea bunei funcționări a automobilului, înlocuirea consumabilelor (ulei de motor, lichid pentru spălarea parbrizelor etc.)
Deplasări la solicitare în orice punct din Chișinău sau din țară la orice oră (la solicitarea clientilor).

CERINȚE:

Studii: oricare.
Abilitatea de a lucra cu orice tip de roți (demontare, montare, echilibrare și etc.);
Dorinta de a deveni specilist in sfera data de activitate
Permis de conducere pentru categoria „B" - OBLIGATORIU - pentru doritorii in program flexibil 3/3 zile

Ne puteti telefona 060908708 sau expediați CV-ul pe email job@autoshina.md.
Doar candidații selectați vor fi invitați la interviu individual. Telefon: 060908708
E-mail: job@autoshina.md
Телефон:
060908708
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть