Logist

Prime Agro Hold SRL №14209191, 27 июня 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Despre companie:
Prime Agro Hold SRL este o companie specializată în comerțul și export de cereale.

Cerințe:
- Cunoasterea limbii romană, rusă, engleză ;
- Abilitați de comunicare și prezentare, de organizare, planificare;
- Reprezintă un avantaj și experiența într-o companie similară;
- Abilitați de vînzare, negociere și prezentare constituie avantaj.

Responsabilități:
- Atragerea de noi clienți și furnizori de cereale autohtoni și străini;
- Coordonarea ansamblului activităților specifice de transport sau expediție rutieră de mărfuri;
- Încheiere de contracte, negocieri;
- Întocmirea documentelor comerciale, de transport marfă și alte acte adiționale necesare;
- Interacțiunea cu transportatorii, monitorizarea transaportarilor și controlul efectuării și prelucrarii documentelor de însoțire.
- Realizarea și alte sarcini la cererea superiorului.

Beneficii:
- Un mediu de lucru deschis, dinamic, competitiv si confortabil;
- Salariu motivant;
- Dezvoltare pe plan professional;
- Posibilitate de creștere salarială.

Dacă sunteți gata să acceptați provocarea și să aduceți o contribuție la dezvoltarea companiei noastre, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.

Trimite CV-ul la adresa primeagrohold@gmail.com, sau sună la +(373) 79 371991.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть