Lăcătuș pentru deservirea aparatelor de aer conditionat

Volta
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Cerințe:

Studii medii sau superioare de specialitate;
Experiență în domeniul reparațiilor/deservirii aparatelor și componentelor electrice si aparatelor de aer conditionat (constituie un avantaj);
Persoană responsabilă cu viziune practică.

Responsabilităţi:

Identificarea cauzelor defecțiunilor;
Diagnosticarea și repararea/deservirea aparatelor cu aer conditionat, aparatelor electrice, mecanice;
Deservirea clienţilor.

De ce să te alături companiei VOLTA?

Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern;
Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social;
Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare;
Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă;
Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră poți să transmiți CV-ul cu anexarea pozei pe adresa: hr@volta.md sau să suni la nr. 079 996 399.
Te rugăm să indici postul pentru care optezi.

Îți dorim o carieră de succes! E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md
Телефон:
079996399
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть